قوانین و مقررات

 

قطعی شدن خريد : خريد شما زماني قطعی خواهد شد که پيغام "پرداخت شما با موفقيت انجام شد" از سوی بانک براي شما نمايش داده شود .
 
اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
 
لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در تحویل سفارش کنترل شود.
 
7روز ضمانت تعويض: برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در هنگام تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش چیمن اطلاع داده شود و مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. بدیهی است که 72 ساعت بعد از دریافت کالا و عدم اطلاع رسانی، به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. چنانچه مشتری درخواست تعویض طرح محصول را داشته باشد هزینه های عودت محصول و ارسال مجدد محصول بر عهده ایشان خواهد بود. در صورتی که محصول طبق سفارش مشتری بافته شده باشد محصول عودت داده نمی شود.
 
تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست یا شرکت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:
http://itemtracking.post.ir
پیگیری-مرسوله/http://tipaxco.com/

چنانچه به هر دلیل قادر به انجام سفارش پذیرفته شده نباشیم، ضمن هماهنگی با مشتری، وجه پرداخت شده توسط مشتری تا حداکثر 72 ساعت به ایشان عودت داده می شود.
 
معمولا سفارش های سنگین از طریق باربری ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.