درباره ما

 

 چیمن با هدف ارتقاء سطح کیفی استاندارد زندگی مردم ایران به عنوان مجموعه‌ای شکل گرفته از گروه کالاهای ضروری و مصرفی زندگی امروز، پاسخ‌گویی موثر به نیازهای در حال تغییر مشتری است. فروشگاه اینترنتی چیمن با مدیریت آقای عباس شکری، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. ارسال سفارش به تمام نقاط ایران، ایجاد ساختار گارانتی منطبق با تفکر مشتری محور، ایجاد اعتماد از خرید اینترنتی و پشتیبانی، از مزایای اصلی خرید اینترنتی در سایت چیمن محسوب می‌شود. امید داریم با چشم انداز مرکز خرید لوازم ورزشی یوگا و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، حافظ ارزش پول شما در هنگام خرید از فروشگاه چیمن باشیم.

 
ویژگی های چیمن

پخش و توزیع چیمن به منظور فراهم کردن بستری مطمئن و آسان برای خرید، بخش‌ها و امکانات متنوعی را در وب‌سایت خود گنجانده است. برای مثال بخش جست‌وجو، فروش ویژه و مرتب کردن محصولات بر اساس معیارهای گوناگون. برخی مزایای وب سایت چیمن عبارتند از:
  • امکان عرضۀ کالای درجه یک
  • پشتیبانی مشتریان و ارسال کالا 
  • موجود بودن کالاهای ارائه شده در فروشگاه چیمن در انبار و ارسال به مشتریان
  • ارائــۀ تخفیف های مناسب برای همكاران و ارگانهاي دولتي
  • عرضۀ کالا در تمام مناطق کشور
 

 محصولات چیمن

عمده محصولات چیمن مربوط به محصولات ورزش یوگا می باشد و در واقع خاص بسته به نیاز مشتریان گرامی محصولاتی جدید ارائه می گردد.
  
فروشگاه اینترنتی چیمن ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.این فروشگاه  با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از سایت چیمن باشد.